نتایج جستجو برای عبارت :

یا من الی من احبه قریب

سلام دوستانهدیۀ شبهای قدر من به شما  سامانۀ منیب است. پخش زنده‌اش بازپخش جلسات سال گذشته است. هم امکان گوش سپردن به سخنرانیهای هر شب با موضوع «تفسیر سورۀ یاسین» فراهم است و هم مراسم شبهای قدر که ساعت نه تا ده دعای جوشن است، ده تا یازده سخنرانی و یازده تا نهایتا دوازده و نیم مراسم قرآن روی سر گرفتن.نرم افزار اندرویدی اش هم موجود است. می‌توانید تفسیر هر سوره‌ای را که خواستید یا شرح هر دعای صحیفه یا خطبه های نهج البلاغه را که تا الان گفته شده،
تیرباران مطهر پیکر امام حسن علیه السلام توسط عایشه
علامه کبیر مقدس اردبیلی رضوان الله علیه می‌نویسد:
متواتر است که روزی بر استری سوار شده بود و جماعت بنی امیه را بر آن داشته که مانع شوند و امام حسن علیه السلام را از زیارت رسول خدا محروم سازند که گمانش آن بود که امام حسین علیه السلام می‌خواهد برادرش را در آنجا دفن کند. ابن عباس گفت:
تجمّلت تبغّلت و لو عشت تفیّلت
لک التسع من الثّمن و فی الکلّ تصرّفت
یعنی اى عایشه ! روزى سوار شتر شدى، روز دیگرى ه
‍Etekaf:Seclusion
Message_1
In the name of Allah The Merciful The Compassionate
Salam Alikum
Rajab month is God's month. God is waiting us to ask for him✅
✅ وإِذَا سَألََكَ عِبَادِی عَنِّی فَإِنِّی قَرِیبٌ أُجِیبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ فَلْیَسْتَجِیبُوا لِی وَلْیُؤْمِنُوا بِی لَعَلَّهُمْ یَرْشُدُونَ )بقره: 681 )
"While my servants ask you about me, tell them I'm surely close to them. I answer them when they call me, so they should do what I ask them(to reach their goals for a better world and hereafter) and be faithful to me so that they may be guided."(Baghare 186)
*Seclusion means to wait for some-thing (stopping in mosque has the sa
پایین کشیدن عمر بن خطاب از منبر رسول خدا صلی الله علیه و آله و رسواسازی او در ملاء عام توسط امام حسین علیه السلام
شیخ طبرسی رضوان الله علیه روایت کرده است:
احتجاج الحسین بن علی علیه‌السلام على عمر بن الخطاب فی الإمامة والخلافة: روی أن عمر بن الخطاب كان یخطب الناس على منبر رسول الله صلى الله علیه وآله فذكر فی خطبته أنه «أَوْلى بِالْمُؤْمِنِینَ مِنْ أَنْفُسِهِمْ» فقال له الحسین علیه‌السلام من ناحیة المسجد: انزل أیها الكذاب عن منبر أبی رسول
بنام خدا
ماه رجب، آغاز پرفضیلت‌ترین سه ماه سال است(رجب، شعبان و رمضان) که هر سه ماه از مقام والایی در میان دیگر ماه‌های سال‌برخوردارند. گو این که این ماه، حتی در جاهلیت نیز مورد احترام زیادی بوده ‌و آن را حرام می‌نامیدند زیرا جنگ و کارزار را نیز در این ماه ناروا و ممنوع می‌دانستند. و چون به احترام ماه رجب، تمام سلاح‌ها بر زمین گذاشته می‌شد،آن را «اصم‌» نیز نام‌گذاری کرده‌اند.رسول اکرم (صلی الله علیه و آله و سلّم) در فضیلت این ماه چنین می
بإسمک الأعظم
ماه رجب، آغاز پرفضیلت‌ترین سه ماه سال است(رجب، شعبان و رمضان) که هر سه ماه از مقام والایی در میان دیگر ماه‌های سال‌برخوردارند. گو این که این ماه، حتی در جاهلیت نیز مورد احترام زیادی بوده ‌و آن را حرام می‌نامیدند زیرا جنگ و کارزار را نیز در این ماه ناروا و ممنوع می‌دانستند. و چون به احترام ماه رجب، تمام سلاح‌ها بر زمین گذاشته می‌شد،آن را «اصم‌» نیز نام‌گذاری کرده‌اند.رسول اکرم (صلی الله علیه و آله و سلّم) در فضیلت این ماه چن

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها